Komentowana treść: Games TOP10 za kwiecień
[#1] Re: Games TOP10 za kwiecień
Tą stronkć widzieliście?
http://pooka.ezri.mine.nu/sfrog/
[#2] Re: Games TOP10 za kwiecień

@faguss, post #1

Dawno temu. :D
[#3] Re: Games TOP10 za kwiecień
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Superfroga.
Ani to śmieszne, ani przyjemne...

Global Gladiators na przykład biją go na głowę.
[#4] Re: Games TOP10 za kwiecień

@mailman, post #2

Jeszcze jeden dinozaur.
http://www.megalomania.piwko.pl/index.html
[#5] Re: Games TOP10 za kwiecień

@faguss, post #4

Dzięki za link, stronki nie znałem, przyda się bo nigdy nie chciało mi się dochodzić co i jak w fire force (klawiszologia, misjami naciesze sie bez pomocy)

Zeby nie było ze szerzę off topic - Ja również uwazam ze superfrog mimo tego ze naprawde fajny, przez niektórych nieco przesadnie wywyzszany. Soccer Kid rulez ;)
[#6] Re: Games TOP10 za kwiecień

@GumBoy, post #3

Sławna gierka. Wszyscy to znali. Od pięćsetkowców niczego innego się nie słyszało tylko Flashback i Superfrog.

Ostatnia edycja: 17.05.08 21:36:43
[#7] Re: Games TOP10 za kwiecień

@faguss, post #1

Fajna stronka, zdziwił mnie trochę opis przeciwników chociażby w planszy FOREST, chodzi mi o "Plant" nie kojarze tej rośliny jakoś...


Ja uważam, że SUPERFROG zasluguje jednak na tak wysoką lokatę.



Ostatnia edycja: 17.05.08 21:56:53
[#8] Re: Games TOP10 za kwiecień

@Hubez, post #7

"Plant" występował w kilku miejscach, m.in. na końcu takiego komina, którym skakało się do góry zygzakiem (od ściany do ściany) i który na górze rozdzielał się na trzy (chyba) drogi. Żeby spotkać się z tą rośliną musiałeś iść dolną w lewo ekranu - inaczej ją omijałeś. Roślina występowała w kilku takich miejscach, które można było jakoś ominąć - czy to idąc inną drogą, czy przeskakując nad nią.
Moim zdaniem Superfrog stał się sławny dzięki wzorcowemu sterowaniu (nie ujmując niczego genialnej oprawie muzycznej i graficznej) - niewiele gier w tamtych latach (rok wydania 1993) tak rewelacyjnie i precyzyjnie reagowało na wychyły joya.
[#9] Re: Games TOP10 za kwiecień

@APC74, post #8

Plant strzelał pociskiem w trzech kierunkach, w zależności od tego gdzie była żaba. Czasami jak się przez niego przebiegało to był dźwięk jak po zebraniu monety.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem